Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártástervezési csoportvezető

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatai lesznek:

  • Vevőtől érkező rendelések rögzítése, ütemezése, eltérések kommunikálása a vevőkkel
  • Megrendelések nyomon követése -teljesülés ellenőrzése
  • A vevők elvárásainak és a gyártási céloknak megfelelő gyártástervezés rövid és hosszútávra, a gyártási kapacitások figyelembevételével
  • Gyártástervek, vevői kérések továbbítása az érintett osztályokhoz
  • Speciális projektek gyártási terveinek elkészítése, nyomon követése
  • Szállítási határidők megadása és betartatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a Német anyavállalattal
  • SAP gyártás ütemezés összehangolása valós termelés lefutással
  • Ütemezéssel kapcsolatos változások kezelése, felvitele SAP-ba
  • Gyártás előrehaladással, kapacitástervezéssel kapcsolatos jelentések készítése

Amit elvárunk Öntől:

  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Folyamatszemlélet
  • Gyors döntés előkészítési, döntéshozatali képesség
  • Hatékony információ áramlás biztosítása a szervezeten belül
  • Vevő- és probléma orientált gondolkodásmód

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Logisztikai tapasztalat
  • Magabiztos német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki végzettség - vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP preferált)

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre