Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

HSA Kft.
Régió: Békés

Hozzáadva: 2019.10.11.
Jelentkezési határidő: 2019.10.29.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikáció szintű nyelvtudás: angol vagy német
  • Gyártástechnológiában szerzett vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség, valamint magabiztos fellépés és kommunikáció
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Feladatok:

  • Konstrukciós feladatok elvégzése
  • Gyártási ciklusok előkészítése, felügyelete
  • Rajzok frissítése, átdolgozása
  • Darabjegyzék összeállítása
  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal

Előny:

  • Több éves mérnöki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
  • Útiköltség támogatás

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre