www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (HF 10-6856)

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2015.02.05.

Humanfield header

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Nagyfelületű fémlemez megmunkálás során felmerülő problémák kezelése,
  • Összeállítási rajz alapján a gyártástechnológia meghatározása,
  • Gyártástechnológiához kapcsolódó folyamatok létrehozása, bevezetésének, koordinálása,
  • Gyártást folyamán felmerülő problémák kezelése,
  • Projekt team műszaki szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Több éves gyártástechnológiában vagy terméktranszfer bevezetésben szerzett tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),
  • Aktív jó angol nyelvtudás,

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6856"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Jász-Nagykun-Szolnok
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő