Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Gyakornok - Járműhajtás-fejlesztés, végeselemes szilárdsági- és élettartam-analízis, virtuális tesztelés

Hirdetés azonosító: 1200739
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt. motorfejlesztő központja 2001-ben került átadásra, ahol munkatársaink a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak. A magas szintű szakmai ismeretek mellett a rendelkezésre álló technológia, infrastruktúra is nagyban hozzájárul a fejlesztési munkához: kollégáink különféle járatópadokon és kabinokban, speciális kamerák, szenzorok és mérőeszközök segítségével optimalizálják belsőégésű és elektromos motorjaink működését, miközben az alkatrészek vizsgálatánál a szimuláció is jelentős szerepet kap.

A győri járműhajtás-fejlesztés szimulációs csapata a végeselemes szimulációk mellett egyaránt végez numerikus áramlástani analízist és többtestű rendszerek vizsgálatát is. A metódusfejlesztés, új számítási eljárások meghonosítása - akár már a koncepciófejlesztési fázis során - a felfutási és szériatámogatási feladatok mellett szintén mindennapi munkánk része. Naprakész szoftvereink, a rendelkezésre álló óriási számítási kapacitás és kollégáink szaktudása lehetővé teszi, hogy aktív szereplői legyünk a modern autóipari fejlesztéseknek.

Csapatunk a virtuális és fizikai alkatrészvizsgálatok (pl. rázópad) számításokon és méréseken alapuló összehasonlításához, a meglévő eljárások továbbfejlesztéséhez és egyedülálló, új élettartam-szimulációs módszerek kutatásához keres gyakornokot, diplomázó hallgatót.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Vonatkozó szakirodalom és tudományos-elméleti háttér kutatása, feldolgozása
  • Statikus és lineáris dinamikai szimulációk tervezése, végrehajtása és kiértékelése
  • Élettartam-analízisek paramétereinek meghatározása, számítások végrehajtása
  • Elvégzett virtuális vizsgálatok próbapadi méréssel történő ellenőrzése, mérés-szimuláció koherencia vizsgálata, optimálása
  • Az eredmények alapján a meglévő számítási metódusok tökéletesítése, új számítási eljárások elméleti hátterének kidolgozása és hozzájuk tartozó mérések tervezése önálló projektmunka keretében
  • Gyakornoki összefoglaló készítése, diplomamunka írása
Ön az ideális jelölt, ha

  • MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök / járműmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
  • Alapos ismereteket szerzett mechanika (szilárdságtan, dinamika, lengéstan) területén
  • Legalább 12 hónap gyakornoki időt tud vállalni minimum heti 4 (tanulmányi időszaktól függően 3) napban
  • Legalább alapszintű ismeretekkel rendelkezik 3D CAD és FEM végeselemes modellezés területén; rezgéstani, méréstechnikai ismeretek, érdeklődés a sztochasztikus folyamatok iránt előnyt jelentenek
  • Analitikus, komplex, felelősségteljes gondolkodásmód jellemzi, képes önálló projektmunkára saját ötletek alapján
  • Német- és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC14670

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.02.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre