Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor – Járműgyártás, Lakkozó Üzem

Hirdetés azonosító: 1200797

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyár lakkozó üzemének feladata a karosszériák korrózió elleni védelme, felületkezelése, színezése. Naponta 660 karosszéria lakkozására van lehetőség a legmodernebb környezetbarát technológiai feltételek mellett. A munkahelyek 85%-ban automatizáltak, számos berendezés és robot könnyíti a munkafolyamatokat. Modelljeink vásárlói 18 szériaszínből és korlátlan mennyiségű egyedi színből választhatnak.

Ahhoz, hogy termékeink megfeleljenek az előírásoknak, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága és kiváló szakmai képzettsége.

Legyen Ön is részese a lakkozó üzem csapatának!

Következő feladatok várnak Önre

  • Korrózióvédelemhez szükséges előkészítési folyamatok támogatása (kitámasztók felhelyezése, eltávolítása)
  • Tömítőanyag felhordása az egymást átfedő lemezekre
  • Felületi szennyeződések, hibák kiszűrése és eltávolítása
  • Végátvétel előtti felületvizsgálat, polírozás
  • Cserealkatrészek biztosítása, igények koordinálása
  • Logisztikai tevékenységek
Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik (autófényezői végzettség előnyt jelent)
  • Gyártásban szerzett szakmai tapasztalata van
  • Szeret csapatban és önállóan dolgozni
  • Felelősségteljes, pontos, igényes
  • Körültekintő munkavégzés jellemzi
Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínálunk munkatársainknak. Nemcsak az alapbér és a teljesítményfüggő mozgóbér, hanem a 13. havi bérkifizetés, a nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások is vonzóvá teszi vállalatunkat. Emellett középfokú végzettségű kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC16053

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Horváthné Dibusz Hajnalka válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4845

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.12.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre