Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ PLC TECHNIKUS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Megbízónk gépjárművek elektromos termékeinek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó piacvezető nemzetközi csoport magyarországi gyára, amely jelentős szervezeti fejlesztés és felfutás előtt áll.
A jelentős bővítés keretében megvalósuló termékfejlesztési, gyártásindítási és termelési célkitűzések sikeres megvalósításához számára új kihívásokat szívesen vállaló, ambiciózus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gyártásban sorindítások támogatása
  • Gyártás során felmerülő hibák okainak feltárása
  • Hálózati hibák felderítése
  • Gépirányító PLC hibakódjainak értelmezése
  • Hibák dokumentálása
  • Gépek megfelelő működésének biztosítása
  • Vezérlésirányító eszköz újraindítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Angol nyelv középszintű aktív használata (szóban, írásban)
  • PLC programozási ismeret előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, bejárási támogatás
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ PLC TECHNIKUS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre