Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • Az álláshirdetés ma lejár

Kedves Gyártástámogató mérnök jelölt! Veszprém megyében található partnercégünk keres a csapatába tapasztalattal rendelkező, valamint magabiztos német nyelvtudással munkatársat,

Gyártástámogató mérnök pozícióba

Feladataid közé fog tartozni:

  • Gyártási és termelési tevékenység irányítása - operátorok és gépbeállítók munkájának hatékony megszervezésére - a gyártott termék minőségének felügyelete, az előírt követelmények szerinti biztosítása
  • Gyártási specifikációk, előírások értelmezése és magyarázata, továbbá a folyamatban lévő gyártás megfelelősségének elbírálása, együttműködés a minőségbiztosítással
  • Az operátorokkal és gépbeállítókkal kapcsolatos személyügyi és szakmai tevékenység irányítása, ellenőrzése, beleértve a munkaerő kiválasztását betanítását, a teljesítmények értékelését, a fegyelmi és panaszügyeket, a biztonságot valamint a megfelelő munkakultúra megteremtését és betartatását
  • Probléma esetén más részlegek szakmai támogatása
  • Minden olyan egyéb feladat, amely a munkakörével kapcsolatba hozható, vagy ezzel felettese megbízza

Elvárások:

  •        Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- mechatronikai - villamosmérnök)
  •        Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  •        Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  •        Informatikai ismeretek
  •        Gyártási folyamatok teljes körű ismerete
  •        Problémamegoldó képesség

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •        Versenyképes jövedelem és juttatások
  •        Betanulás a svájci anyavállalatnál
  •        Multinacionális környezet
  •        Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •        Veszprém megye

 Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre