www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, Nógrád megyei partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok és gyártóeszközök tervezése-, előkészítése
  • Gyártási folyamatok figyelemmel kísérése, szükséges javítóintézkedések végrehajtása
  • Munkautasítások, műszaki dokumentációk, hibakatalógusok készítése, gondozása
  • Lehetséges hibaokok feltárása, felmerülő technológiai problémák megoldása (FMEA, 8D)
  • Gyártási változtatások megtervezése és bevezetése
  • Gyártáshoz és ellenőrzéshez szükséges gépek és eszközök meghatározása és biztosítása
  • Gyártási folyamatok szervezése, értékelése
  • Üzemátrendezések megtervezése
  • Biztonságtechnikai elemek szükség szerinti megtervezése, előírása és biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Villanymotorok tervezésének és működési elvének alapos ismerete
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Ms Office és AutoCad ismeret haladó szinten
  • SIX SIGMA ismerete és alkalmazása (legalább „green belt”)
  • Mobilitás, analitikus gondolkodás, jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz és alapos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a  E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése

oldalon.

Helyek Bercel
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol