Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

HSA Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.02.15.
Jelentkezési határidő: 2019.02.19.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szerelési folyamatok fejlesztése, hatékonyságuk növelése
  • Munkahelyek egységes kialakítása, eredmények követése és jelentése
  • Termelékenység javítása készülékek, berendezések és egyéb eszközök tervezésével
  • Folyamatfejlesztő és javító intézkedések kidolgozása, megvalósítása
  • Aktív közreműködés karbantartási feladatokban

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2D és 3D tervezői programok felhasználói szintű ismerete
  • LEAN/TPS ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.01.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre