Ugrás a tartalomra

Gyártástámogató mérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamatábrák, tervezési dokumentáció elkészítése
  • Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása
  • Közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
  • Selejtcsökkentési / hatékonyság/ gép rendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása
  • Gyártóeszközök/ berendezések felügyelete
  • A folyamatos fejlesztési tevékenységek, ill. a termelés napi szintű támogatása, problémák kezelése
  • Projekt koordináció eseti jelleggel

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnök)
  • Min. 2 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai, általános gépészeti ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Robot/ pneumatika rendszerek ismerete

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Német/ francia nyelv ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása