www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök (Komárom-Esztergom megye)

  • A hirdetés 187 napja lejárt

Pozíció leírása:

A fröccsöntő gépek műszaki, technológiai üzemeltetése
A műanyagtermékek gyártásához szükséges beállítási, utánállítási feladatok elvégzése, elvégeztetése
Új technológiák kidolgozása
Az előírt dokumentációk vezetése

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök vagy polimer szakon)
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Pályakezdők vagy néhány éves tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook)
Kitűnő problémamegoldó képesség
Önállóság, megbízhatóság, nagyfokú terhelhetőség

Előny:

Műanyagiparban vagy fröccsöntési területen szerzett tapasztalat vagy szakmai gyakorlat
PLC felhasználói/programozási ismeretek (Siemens S7-300)

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 1/231-0367, +36 30/294-5850

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Egyedi technológia
Külföldi utazási lehetőség
Összetartó és motiváló csapat
Vonzó juttatási csomag része a cafeteria és a bejárástámogatás

Helyek Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.02.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre