www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (HF 13-8482)

Hozzáadva: 2018.02.13.
Jelentkezési határidő: 2018.02.14.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK
(HF 13-8482)

pozícióba.

Feladat

  • A gyártás zökkenőmentességének biztosítása
  • Géphibák megoldása
  • Részvétel a vevői auditokon
  • Karbantartási feladatok tervezése
  • Sori hatékonyságnövelés

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 13-8482”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Energetika / Villamosság, Energetikai mérnök, Villamosmérnök, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök, Villamosmérnök
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű