www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (HF 10-7345)

Hozzáadva: 2018.01.18.
Jelentkezési határidő: 2015.12.12.

Humanfield header

Nemzetközi, gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Gyártástámogató mérnök

(HF 10-7345)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártás zökkenőmentességének biztosítása, gyártási folyamatok fejlesztése,
  • Sori hatékonyságnövelés elérése műszaki projekteken keresztül,
  • Termékoptimalizálási intézkedések megvalósításában való aktív részvétel,
  • Projektekhez tartozó dokumentációk elkészítése, karbantartása, vezetése, írásbeli, szóbeli jelentések és prezentációk készítése,
  • Együttműködés a projektekben érintett szervezeti egységekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban,
  • Tervező program felhasználói szintű ismerete (AutoCAD, Solid Edge, Solid Works),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Jánossomorja környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7345"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő