Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (14-9703)

HumanField Kft.
Régió: Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.11.14.

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

(14-9703)

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok hatékonyabbá tétele;
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel;
  • Alkatrészek tervezésében / a tervezési dokumentáció módosításában való közreműködés;
  • Folyamatok elemzése, fejlesztése;
  • Beszerzési folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk,
  • A termeléstámogatásban, az új termékek bevezetésében, a CAD tervezésben szerzett jártasság előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9703”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre