Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (13-8873)

Hozzáadva: 2018.09.19.
Jelentkezési határidő: 2018.09.08.

Humanfield header

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK
(13-8873)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártósori folyamatok fejlesztése, irányítása,
  • Belső kiesések, selejtek csökkentése,
  • Vevői auditokon való részvétel,
  • Karbantartási feladatok tervezése,
  • Műszaki problémák megoldása,
  • Automata sorok hatékonyságának növelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Termelő cégnél szerzett néhány év tapasztalat.
  • Az autóipari gyártásban szerzett jártasság előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8873”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Vas
Komárom-Esztergom
Fejér
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre