Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártástámogató IT mérnök / MES mérnök

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Győr
  • A hirdetés 125 napja lejárt

Pozíció leírása:

Zöldmezős beruházás kapcsán a gyártáshoz kapcsolódó IT rendszerek bevezetésében való részvétel (pl.MES-gyártást követő rendszer);
A bevezetést követően teljes gyártási informatikai rendszer támogatása;
Termelési hálózatok felügyelete, karbantartása, külsős beszállítók koordinálása a kivitelezés során;
Rendszer folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel;
Szoros együttműködés a gyártással, mérnökséggel, minőségügyi területtel és a karbantartással.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Gyártásban szerzett tapasztalat
Erős angol nyelvtudás
IT rendszer bevezetésben szerzett tapasztalat nagy előny
Újdonságok iránti erős érdeklődés, tanulni akarás.

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258

Amit nyújtunk

Csúcstechnológiával felszerelt multinacionális munkakörnyezet
Fejlődő, bővülés alatt álló multinacionális vállalat - betanítás és fejlesztés lesz!!!
Biztonságos munkakörnyezet
Versenyképes kompenzációs csomag, Cafeteria rendszer

Helyek Győr
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Gyártástámogató mérnök

Trenkwalder Kft

Folyamatok fejlesztése és a hatékonyság növelés...
Szolnok

Gyártástámogató Mérnök

Poppe + Potthoff Hungária Kft.

Gyártástámogató Mérnök Feladatok Új termékek gy...
Ajka, Veszprém

Starjobs Magyarország

Gyártástámogató mérnökmunkatársat keresünk nemz...
Oroszlány