Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ / GYÁRTÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK (JUNIOR/SENIOR) (14-9385)

HumanField Kft.
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ / GYÁRTÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK (JUNIOR/SENIOR)

(14-9385)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártástámogatás, a gyártási folyamatok hatékonyabbá tétele,
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel,
  • Gyártósorok telepítése, transzfer projektek vezetése,
  • Karbantartási feladatok tervezésében való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök),
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Termelő közegben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük,küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9385”-ös referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre