Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártásközi minőségellenőr

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 63 napja lejárt

Gyógyszeripari nagyvállalathoz keresünk új munkatársat,

GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGELLENŐR

munkakörre, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Feladat:

  • termelésben levő alapanyagok ellenőrzése
  • végtermékek szúrópróbaszerű vizsgálata
  • napi szintű dokumentáció elkészítése
  • problémás termék kezelés
  • kapcsolattartás a termelési munkatársakkal és a raktárral

Elvárás:

  • minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkaidő:

  • heti 5 munkanap, napi 8 órában
  • havi 2 szombat vállalása

Fizetés:

  • kimagasló bérezés + cafeteria
  • bónuszok
  • utazási költségtérítés

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével vagy telefonon lehet 06-70-882-9500.

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre