Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök/ Quality Engineer

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • A hirdetés 121 napja lejárt
Minősbiztosítási mérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?
Partnerünk, a világ top autóipari beszállítóinak egyike, számára jelenleg pályakezdő szinttől egészen a szenior szintig keresünk minőségbiztosítási mérnököket.

- Gyártásban fellépő problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen)
- Control Plan naprakészen tartása
- Vevői auditokon való részvétel
- Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztés
- Rezidens mérnökökkel és társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárás

- 05, év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Főiskolai, vagy egyetemi diploma gépészmérnök, minőségbiztosítási mérnök, vagy műszaki menedzser szakon (vagy ezekkel egyenértékű végzettség)
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete
- PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete
- Tanulásra való nyitottság
- Dinamikus, lendületes személyiség

Amit nyújtunk

- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatási csomag
- utazási támogatás
- 13. havi fizetés
- karrierlehetőség
- kiváló munkakörülmények
- hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.08.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre