www.cvonline.hu

Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök/ Quality Engineer

Régió: Veszprém

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.04.
Jelentkezési határidő: 2018.08.18.

Minősbiztosítási mérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?
Partnerünk, a világ top autóipari beszállítóinak egyike, számára jelenleg pályakezdő szinttől egészen a szenior szintig keresün

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk, a világ top autóipari beszállítóinak egyike, számára jelenleg pályakezdő szinttől egészen a szenior szintig keresünk minőségbiztosítási mérnököket.

- Gyártásban fellépő problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen)
- Control Plan naprakészen tartása
- Vevői auditokon való részvétel
- Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztés
- Rezidens mérnökökkel és társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- 05, év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Főiskolai, vagy egyetemi diploma gépészmérnök, minőségbiztosítási mérnök, vagy műszaki menedzser szakon (vagy ezekkel egyenértékű végzettség)
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete
- PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete
- Tanulásra való nyitottság
- Dinamikus, lendületes személyiség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatási csomag
- utazási támogatás
- 13. havi fizetés
- karrierlehetőség
- kiváló munkakörülmények
- hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.08.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre