Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártási műszakvezető (Készáru raktár, kiszállítás)

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 101 napja lejárt

Feladatok

  • Támogatja a vállalat stratégiai és üzleti céljainak megvalósulását
  • Tervezi, szervezi és irányítja a vevői és intercompany szállítmányok összeállítását a vevői és a regionális planning igények figyelembe vételével az érvényben lévő hazai és nemzetközi szabályok betartása és betartatása mellett
  • Kapcsolatot tart a tárosztályokkal, részlegekkel,  biztosítja a megfelelő adatszolgáltatást
  • Raktári folyamatokat elemez, javaslatot tesz a hatékonyabbá tételre
  • Részt vesz a teljesítmény értékelési rendszer mérőszámainak kidolgozásában, biztosítja a terület mérőszámainak megfelelő szinten tartását
  • Részt vesz belső auditokon, eltérések feltárt hiányosságok korrigálására javaslatot tesz
  • Megköveteli a munkavédelmi és biztonsági előírások betartását
  • Részt vesz a vevői reklamációk kivizsgálásában, javító-megelőző intézkedéseket hoz a minőségi mutatók folyamatos javítására
  • Részt vesz a raktári dolgozók kiválasztásában, tréningezésében valamint teljesítmény menedzsmentjében

Elvárások

  • 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikáció képes (szóban és írásban) angol nyelvtudás
  • Önállóság, eredményorientáltság, döntéshozatali képesség, analitikus szemlélet, problémamegoldó képesség

Előny

  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Egyetemi végzettség
  • Elektronikai ismeretek
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre