Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártási mérnök - Esztergom

Man at Work Kft.
Régió: Esztergom, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2020.01.21.
Jelentkezési határidő: 2020.02.15.

Gyártási mérnök

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatok ellátása
    • Termelőgépek működtetésének segítése
    • Géptelepítések felügyelete
    • Gyártási folyamatok optimalizálása
    • Gépek karbantartásának felügyelete
    • Munkautasítások, karbantartási utasítások készítése
    • Részvétel prototípus gyártásban

Elvárások:

  • Gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Számítógépes ismeretek
    • Windows környezet
    • Office csomag
    • Autocad, más tervezőprogramok ismerete előny
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, más idegen nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Juttatások: Bónusz + cafetéria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, képzések

A munkavégzés helye:

Esztergom

A jelentkezés módja:

Kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Helyek Esztergom
Komárom-Esztergom
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre