Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártási hulladékkezelő

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Békéscsaba

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Partnercégünk egy német tulajdonú, nemzetközi viszonylatban is jelentős kommunikáció-elektronikai vállalat, amely járműantenna-rendszerek és ipari csatlakozók gyártásával foglalkozik. Ha most csatlakozol a csapatukhoz, akkor a gyártási részleg munkájába nyerhetsz bepillantást!

Feladatok:

  • Gyártási hulladék szétválogatása (papír, fém, elektronikai hulladék)
  • A hulladék szelektív gyűjtőbe helyezése
  • Anyagmozgatás
  • Egyéb kisegítői feladatok

Elvárások:

  • 16. életév betöltése
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 08.00-16.00 között, 2-4 órás beosztásban.
  • A munka vállalása hétfőtől péntekig minden nap!

Amit kínálunk

  • Fizetés: bruttó 950 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Békéscsaba
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre