Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő

Jüllich Glas Holding ZRt.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2019.07.15.
Jelentkezési határidő: 2019.07.19.

JÜLLICH GLAS HOLDING Zrt. Székesfehérváron, a hazai üvegipar piacvezető szereplője, várja minden érdeklődő szakmai jelentkezését a fenti munkakörre.

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges (üveg)vágási programcsomagok összeállítása, határidők figyelése
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok rendelése
  • A gyártásához szükséges rajzdokumentáció elkészítése
  • Gyártással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú (ipari / műszaki jellegű) végzettség
  • Legalább 1 éves releváns szakmai gyakorlat (pl. termeléstámogatás / gyártástervezés stb.)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • CAD program ismerete, egyéb számítógépes ismeret (Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely hosszútávra
  • Versenyképes bér + kafetéria juttatás (próbaidőben is)
  • Utazási költségtérítés, kulturált munkakörnyezet

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, pozíció megnevezésével várjuk önéletrajzát.
Jüllich Glas Holding Zrt., HR Osztály
8000 Székesfehérvár, Holland fasor 5.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Gyártás technikus, Termelési hivatalnok
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre