www.cvonline.hu

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 95 napja lejárt

Az ajkai székhelyű Speed-Tech Kft. több mint 100 munkavállalóval 20 éve tevékenykedik CNC megmunkálás, hegesztéstechnika és az elektrotechnika területén.
Az ajkai telephelyünkre keresünk:

CNC fémmegmunkálás területére

Feladatok:

  • Termékdokumentáció karbantartása / bővítése
  • Vevői rajzok értelmezése, belső gyártási rajzok készítése
  • Első gyártások menedzselése
  • Termék / technológia fejlesztésében való részvétel
  • Ajánlatok kidolgozás műszaki szempontból
  • Termékellenőrzés / minőségellenőrzés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Rugalmasság, gyakorlatias szemlélet
  • Felhasználói szintű számítóképkezelői ismeretek

Előnyt jelent:

  • Szerszámtervezői tapasztalat
  • CAD / CAM ismeretek
  • Német nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások, Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy sikeres és folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Változatos munka
  • Családias munkakörnyezet
  • Felelősségteljes feladatok
  • Személyes fejlődési lehetőség
  • Megbecsülés
  • Utazási költségtérítés

Ha szívesen lenne egy stabil vállalati háttérrel rendelkező fiatal csapat tagja, fényképes szakmai önéletrajzát írásban az alábbi címre küldheti el:
8400-Ajka, Gyár u. 35., illetve adja le pályázatát e-mailen vagy a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Ajka
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékmenedzser
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.19.