www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő (Sz-Sz-B)

  • A hirdetés 836 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Gyártáselőkészítő munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok

  • Projektek központból történő áttelepítése (folyamatok, gépek, eszközök átvétele, betanulása)
  • Készülékek, eszközök tervezése, fejlesztése
  • Folyamat, gép- és eszközoptimálás, fejlesztés
  • Gyártástámogatás
  • Munka és gépkezelési utasítások kezelése, készítése
  • Vevő vagy belső reklamációkra intézkedés
  • Workshopokon való részvétel
  • Layout rajzolás, dokumentációkezelés
  • Aktív részvétel a gépjavításban, beszerzésben
  • Kapcsolattartás a központtal (fejlesztések, meglévő gépek, gépjavítás, áttelepítések)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki szemléletmód
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word dokumentumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő