www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő Munkatárs

  • A hirdetés 84 napja lejárt

A PNH Kft családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, prémium termékeket gyártó fémipari cég,
amely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
Akit csapatunk erősítésére keresünk:

Feladatok:

  • Gyártás előkészítése (műszaki rajzok feldolgozása, gyártás technológiák kidolgozása)
  • Termékfelelős
  • Alkatrészek, részegységek gyártási technológiájának folyamatos fejlesztése
  • Művelet-tervek karbantartása, fejlesztése
  • Prototípus és null széria gyártások felügyelete
  • Normaidők meghatározása
  • Javító intézkedések egyeztetése a vevővel
  • Munkautasítások készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves gyártás területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Jó számítógép felhasználói ismeretek (Office, Windows)
  • Német nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet, folyamatszemlélet
  • 3D rajzprogram ismerete, műszaki rajzolvasási ismeret
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Logikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
  • Európai szintű irodai infrastruktúra és technikai feltételek
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Vasvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2017.11.02.