www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő mérnök (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 723 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Gyártás-előkészítő mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Anyagáramlás tervezése a logisztikai osztállyal együttműködve
  • Munkaterületek ergonomikus kialakítása
  • Gyártósori layout-ok készítése
  • NPI projektekben való aktív részvétel
  • Új technológiai fejlesztések bevezetésében való részvétel
  • Projektdokumentációk készítése
  • Futó projektek folyamatos nyomon követése, költségvetés figyelemmel kísérése
  • Design FMEA-k készítésében való részvétel
  • Kaizen projektek támogatása
  • Termelési folyamatlépések kialakítása a minőségbiztosítási osztállyal együttműködve

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 éves hasonló területen szerezett szakmai tapasztalat
  • Új projektek bevezetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, pontosság
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2015.11.13.