Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártás Technikus

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Pest megyei higiéniai termékeket előállító piacvezető multinacionális vállalatunk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Amiért érdemes választani minket:

  • 100%-ban bejelentett hosszú távú munkalehetőség, piac vezető multinacionális cég saját állományában,
  • Fiataloknak / pályakezdőknek széles körű karrier lehetőség,
  • munka környezet,
  • Modern technológia

Feladatok:

  • Automatizált gyártó sori gépek felügyelete, karbantartása, alapanyag szükséglet biztosítása,
  • Gyártás alatt felmerülő mechanikai meghibásodások feltárása, elhárítása,
  • Meghibásodások, karbantartások dokumentálása,
  • Átállásokban való közreműködés,
  • Legyártott termékek minőségének ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő belépési bérezés, ami rövid időn belül újra emelésre kerül,
  • 13.HAVI MUNKABÉR
  • Havi túlóra elszámolás,
  • Cafetéria: évi 240.000 Ft,
  • Munkába járás támogatása,
  • Vállalati buszjárat szinte egész pest megye területéről,
  • Melegétkezés támogatás,
  • Munkaruha biztosítása

Elvárások:

  • Műszaki, logikai érzék, affinitás,
  • Alapfokú számitógépes ismerete (Word, Excel),
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség,
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest keleti agglomerációja

Jelentkezéseket a +36301954487 telefonszámon  vagy elektronikusan várjuk! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre