Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyártás támogató mérnök

  • A hirdetés 159 napja lejárt

EMI-Technology Bt.

Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a X. kerületben (Örs vezér térnél)  pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • új termékek gyártásának tervezése, gyártásba vitele és gondozása
  • új technológiák, eljárások és gyártóeszközök bevezetése projekt környezetben
  • hatékonyság javító intézkedések bevezetése
  • minőségi célkitűzések segítése
  • gyártóeszközök fejlesztésében való közreműködés
  • hibaanalízis, hiba okok meghatározása, megoldásban való részvétel
  • társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség  (gépészmérnök / villamosmérnök), pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • német és/vagy angol nyelvismeretek társalgási szinten
  • technikai rajz ismeretek (villamos kapcsolások, gépészeti rajzok)
  • PC használat (Excel, Word)
  • önálló munkavégzés, megfelelő betanulási idő után
  • együttműködési készség a gépeket működtető munkatársakkal
  • megbízhatóság

Előny:

  • gépészeti ismeretek
  • villamos ismeretek (erősáramú áramkörök, villamos hajtások)
  • alapos mérés- és szabályzástechnikai ismeretek
  • hőtechnikai ismeretek (hűtés/ fűtés)
  • német nyelvismeretek társalgási szinten
  • angol nyelv- alapszint
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli bérezés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • családias környezet

Kérjük a fizetési igényt megadni.

Következőképpen küldje el önéletrajzát: _cv.pdf.

Helyek X. kerület
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre