www.cvonline.hu

GYÁRIGAZGATÓ (HF 11-7615)

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2016.06.19.

Humanfield header

Megbízható, nemzetközi fémipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRIGAZGATÓ
 (HF 11-7615)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyár-és ügyvezető igazgatóként a gyár operatív és stratégiai vezetése,
  • Kapacitástervezés, munkatársak irányítása (kb. 100 fő),
  • Költségoptimalizálás, pénzügyek, budget tervezése,
  • Beszerzés koordinálása, javaslattétel az anyavállalat felé a beruházásokat illetően,
  • Kitűzött stratégiai célok megvalósítása.

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség, előny: építőmérnöki, építészmérnöki, gépészmérnöki,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás, német előny,
  • Vezetői tapasztalat gyártó vállalatnál (acélszerkezeti terület előny).

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Céges autó magánhasználatra üzemanyaggal.

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza vonzáskörzete.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7615 "-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gyártás / Termelés
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő