Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyári munka Hollandiában

  • Axell Hungary Kft.
  • Külföld, Hollandia
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Széles körű gyári munkalehetőségek Hollandiában!

Gyere és próbáld ki magad!

Lokáció: Rijen

Bér: bruttó 10,79 €/óra (kb 1.726 € / hó) + 8% vakációs bér + túlóra pótlék + műszak pótlék

Feladatok:

  • Újra felhasználható palackok osztályozása, válogatása
  • Palackok CO2-gázzal való feltöltése
  • Előre megrendelt termékek összekészítése
  • Címkézés
  • Csomagolás
  • Dobozolás
  • Minőségellenőrzés

Elvárások:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk :

  • Holland szerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Heti fizetési rendszer
  • Szállást és egészség biztosítást tudunk biztosítani
    • az összegeket a munkavállaló állja,és a munkabérből kerülnek levonásra
  • Ingyenes munkába járás (Axell szállásról)
  • Segítségnyújtás a külföldi ügyintézésben

Kiutazás és az étkezés önköltséges, adminisztrációs díjat nem számolunk fel.

További információ:

  • +36-70/882-90-48
  • +36-70/884-50-31
Helyek Külföld
Hollandia
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gyári munkás, Operátor
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre