Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyári asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2020.01.13.
Jelentkezési határidő: 2020.01.21.

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

  • Csoportasszisztensek adminisztratív munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás az irodai területekkel
  • Beszállítók felé megrendelések indítása és nyomon követése
  • Részvétel a céges rendezvények előkészítésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • MC Office ismeret
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 óra között
  • Heti minimum 25 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1286 Ft/ óra diákbér
  • Rugalmas időbeosztás
  • Segítség a diplomamunka elkészítésében
  • Céges buszjárat
  • Saját fitnesszterem a fáradalmak levezetéséhez

Ha felkeltette az érdeklődésed az alábbi diákmunka, akkor töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre.

Helyek Veresegyház
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2020.01.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre