Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyári asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.11.18.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyén a GE, közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbina-állórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába.

Feladatok:

  • Csoportasszisztensek adminisztratív munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás az irodai területekkel
  • Beszállítók felé megrendelések indítása és nyomon követése
  • Részvétel a céges rendezvények előkészítésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office ismeret
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 08.00-17.00 óra között heti minimum 25 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztást
  • Segítséget a diplomamunka elkészítéséhez
  • Céges buszjáratot
  • Saját fitnessztermet a fáradalmak levezetéséhez
  • Bruttó 1200 Ft / óra diákbér

Ha felkeltette az érdeklődésed az alábbi diákmunka, akkor  töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre.

Helyek Veresegyház
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre