www.cvonline.hu

Gyakornok versenytársfigyelés - piackutatás területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.04.23.
Hirdetés azonosító: 1364628
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikáció területén tevékenykedő partnerünk, a Telenor keres versenytárs figyelő gyakornokot törökbálinti központjába.

Feladatok:

  • Versenytársak aktivitásainak nyomon követése
  • Marketingkommunikációs aktivitások, TV kampányok nyomon követése (GRP elemzés, kreatívok elemzése)
  • A versenytárs adatbázisok naprakészen tartása (Excel, PowerPoint)
  • Ha szeretnél, piackutatási feladatokat is kaphatsz

Elvárások:

  • Érdeklődés a mobiltelefonok, a mobilkommunikációs világ iránt
  • Excel, PowerPoint alapos ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Önálló, alapos munkavégzés
  • Aktív hallgatói jogviszony

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1000 Ft/óra
  • Céges buszjárat (munkavégzés helye: Törökbálint)
  • Céges laptop
  • Tapasztalat szerzése telekommunikációs környezetben
  • Kiváló lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Skandináv munka kultúra megtapasztalása modern, inspiráló környezetben
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (pl. konditerem, sportpálya, szauna használat)
  • Péntekenként behozhatod a kutyusodat is munkába

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!