Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vontatóvezető, targoncás munkatárs - Présüzem

Hirdetés azonosító: 1200793

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyár Présüzemében történik a lemezalkatrészek előállítása, bel- és külföldi telephelyeink számára. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A győri gyár 8000 tonnás présgépe az egyik legmodernebb a piacon jelenleg ismert berendezések közül. Ezen préssel 4 másodperc alatt készülnek a járműalkatrészek.

A préselt karosszéria elemek speciális tárolóban kerülnek beraktározásra. Köszönhetően a modern technikának, az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

  • Alkatrészek be- és kiszállítása vontatókocsival és targoncával
  • A termelés kiszolgálása vontatókocsival és targoncával
  • Beraktározás, komissionálás
  • A raktár és gépeinek üzemeltetése
  • Alkatrészek könyvelése
  • Raktárkészlet vezetése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a termelő területekkel
Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gépkezelői jogosítványa van
  • Targoncavezetői tapasztalata van
  • SAP ismerete előny
  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés jellemzi
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik és szeret csapatban dolgozni
Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC15738

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Horváth Julianna válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4952

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre