Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Gyakornok - Szérialogisztika motorgyártás (programtervezés és diszpozíció)

Hirdetés azonosító: 1200762

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szakterületünk a motorlogisztika területén a következő feladatokat látja el:

- a termelés zavartalan ellátásához szükséges alkatrészek eljuttatása a világ bármely pontjáról az Audi Hungaria motorgyárába

- ügyfeleink, a VW-konszern járműgyárai számára a késztermékek (motor és motorkomponensek) kiszállítása a vevői megrendeléseknek megfelelően

- hosszú távú motorgyártási program és kapacitások tervezése

Csapatunk agilis, önálló, változásokat könnyen kezelő rugalmas kollégákból áll, nyílt és őszinte légkörben dolgozunk. Új kollégánknak lehetősége nyílik megismerkedni a világ legnagyobb motorgyárának logisztikai folyamataival, a komplexitásból adódóan folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Beszállítói kapacitások lekérdezése, kiértékelése
  • Vevői igények elemzése, kiértékelése
  • Készletkimutatások elkészítése
  • Az alkatrészellátással, gyártási programmal kapcsolatos egyéb rendszeres és ad hoc kimutatások, táblázatok elkészítése, ápolása
Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) tanulmányokat folytat - logiszika szakirány előny
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a területen
  • Heti három munkanapot vállalni tud, minimum napi 6 órában
  • Legalább alapfokú a német nyelvtudása - angol nyelvtudás vagy egyéb nyelvismeret előnyt jelent
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik (MS Office: PowerPoint, Excel, Access, Word)
  • Csapatszellem, precizitás, jó szervezőképesség, gyors problémamegoldó készség jellemzi
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC15781

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.01.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre