Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakornok - Személyügyi marketing

Hirdetés azonosító: 1200742

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A személyügyi marketing terület fő feladata, hogy a vállalat nyitott gyakornoki és munkatársi pozícióira felkeresse és megtalálja a legkiválóbb pályázókat és támogassa őket a kiválasztási folyamat elindításában.

Ezt a tevékenységet célcsoportra szabott kommunikációs módszerekkel érjük el. Aktívan jelen vagyunk országos megjelenésű szakmai oldalakon, social media felületeken, állásportálokon, folyóiratokban, egyéb kiadványokban és a legnagyobb szakmai és toborzási célú rendezvényeken.

Gyakornokunk részt vehet az aktuálisan futó kampányok és az évi közel 80 toborzási célú rendezvény előkészítésében, kidolgozásában és utókövetésében is, így széleskörű HR-kommunikációs és marketing tapasztalatra tehet szert, kamatoztathatja kreativitását, valamint szervezőkészségét is. Segítséget nyújt a pályázókkal történő kapcsolattartásban online felületeken keresztül vagy személyes kommunikációval és rálátást kaphat a rendezvényszervezés, online media valamint a toborzás/kiválasztási folyamatok lépéseire. Mozgalmas, színes, folyamatos pörgést igénylő feladatok várnak az új kollégánkra!

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Toborzási célú kommunikációs kampányok, hirdetések tervezése, szervezése és utókövetése
  • Online és print hirdetések előkészítése, grafikai anyagok tervezése, hírlevelek, posztok tartalmának előkészítése, hirdetési felületek megtervezése
  • Weboldalak valamint közösségi oldalak (Facebook, Instagram, LinkedIn) és online kampányok kezelése, tartalom feltöltése, optimalizálása és hirdetési fiókjainak kezelése
  • Kapcsolattartás egyetemi és főiskolai karrierirodákkal, külső partnerekkel valamint a tevékenységünkhöz kapcsolódó belsős munkatársakkal
  • A toborzási célú és hallgatói rendezvények szervezésében és lebonyolításában aktív közreműködés és jelenlét a rendezvényeken
  • A fenti aktivitások hatékonyságának értékelése, kimutatások, statisztikák, beszámolók előkészítésével (német nyelven is)
  • Gyakornoki és munkatársi pozíciókra jelentkező pályázókkal történő kapcsolattartás telefonon és e-mailen
Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) tanulmányokat folytat és aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • Hajlandó legalább 6 hónap szakmai gyakorlati időt eltölteni, minimum heti 3 munkanapban
  • Középfokú német- és/vagy angol-nyelvtudással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Rendezvényszervezési tapasztalat előnyt jelent
  • Közösségi média, Google és Youtube kampányok magas szintű ismerete előnyt jelent
  • Nyitott új ismeretekre, magas tanulási hajlandóság jellemzi
  • Kiváló kommunikációs készséggel bír
  • Munkáját határozott fellépés, kreativitás és gyors problémamegoldás jellemzi
  • Pontos, alapos munkavégzés jellemzi
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC15627

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135

Helyek Győr
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre