Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakornok (laboratóriumi minőségügy területre) (9432)

A TÜV Rheinland Csoport, a világ egyik vezető nemzetközi tanúsító vállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:Gyakornok (laboratóriumi minőségügy területre)Feladatok: Villamos és gépvizsgálati tevékenységgel kapcsolatos statisztikai jelentések előkészítéseMunkaszervezéssel kapcsolatos nyomon követési feladatok elvégzéseBelső képzések és oktatások nyilvántartásaVizsgálóeszközök nyilvántartásának adatbázisokban történő kezeléseLaboratóriumi munkavédelemmel kapcsolatos dokumentációk kezeléseKalibrálási feladatok ütemezés szerinti végzése/felügyeleteElvárások: BA/BSc szakon elvégzett legalább 3 félév, vagy folyamatban lévő MA/MSc tanulmányok villamos vagy gépész szakterületenAktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, végzésig még van hátra legalább 2 félévLegalább alapfokú angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)Pontos, precíz, alapos munkavégzésFeladatokhoz való aktív hozzáállásMS Office magas szintű alkalmazásaAmit kínálunk Munkaidő: havi 100-150 óra (jelenléti ív pontos vezetésével)Munka időtartama: határozatlan (legfeljebb a diploma megszerzéséig) Munkába állás kezdete:a pályázat elbírálását követően azonnalBérezés:1 077 Ft/óra (bruttó) – jelenléti ív szerint

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XIII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő 8.00-17.00. (heti 20 óra)
Munkabér Bruttó 1077 Ft/ óra
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Díjkönyvelő adminisztrátor gyakornok (13218)

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A MetLife, Inc. (NYSE: MET) leányvállalatain és...
XIII. kerület

Pénzügyi adminisztráció (13643)

Pénzügyi adminisztrációs feladatra várunk jelen...

Telefonos ügyintéző (12110)

Feladatok: telefonos kapcsolattartás az ügyfele...