Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karosszérialakatos – Járműgyártás, Karosszériaüzem

Hirdetés azonosító: 1200775

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A győri járműgyár karosszériaüzeme a konszernben ismert legmagasabb technológiai színvonalat képviseli. Ezen felül termékpalettája is különlegessé teszi az üzemet, mivel négy különböző karosszériatípus gyártására van lehetőség, amelyek közül kettő acél, kettő pedig alumínium felépítménnyel készül.

A különböző típusok közel azonos padlólemezzel, de teljesen eltérő felépítménnyel történő gyártása komoly kihívást jelent a mindennapi munkában. Ez a gyártásban, a karbantartásban, az üzemmenedzsment valamint a logisztika területén dolgozó munkatársaink számára izgalmas feladatokat tartogat, hiszen egy bonyolult, ugyanakkor rugalmas gyártási rendszer üzemeltetését teszi szükségessé.

Ahhoz, hogy termékeink a szilárdság, a méret és a felület tekintetében is megfeleljenek az előírásoknak, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága és kiváló szakmai képzettsége.

Legyen Ön is részese a karosszériaüzem csapatának!

Következő feladatok várnak Önre

  • Ragasztó és hegesztési pontok felvitele a nyers karosszériára
  • Horpadások, karcok kiegyengetése a nyers karosszérián
  • Karosszériaelemek felületi megmunkálása, javítása, minőségi megítélése
Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik (előny, ha karosszérialakatos végzettségű)
  • Tapasztalata van lakkozott felület sérüléseinek javításában, lakkmentes sérülés- és horpadás javításában
  • Nyitott új ismeretek megszerzésére és elsajátítására
  • Türelmesség, precizitás, rugalmasság és pontosság jellemzi
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Hajlandó többműszakos munkavégzésre
Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC13848

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Csapó-Szamosvári Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 96 66 1227

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre