Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakornok gyártási területre

Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2018.11.15.
Jelentkezési határidő: 2018.12.10.

Company Description

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Bosch csoport világszintű hírnévnek örvendhet mind a gépjármű technológiában, mind pedig az ipari technológiák és a fogyasztási cikkek piacán. Ehhez a sikerhez jelentősen hozzájárultak a Bosch miskolci telephelyei, köztük a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. is. Munkatársaink méltán vívták ki elismerésünket: ezt a sikert legfőképpen a kollégáink erőfeszítéseinek és hozzáértő munkájuknak köszönhetjük. A folyamatos fejlődés eredményeképpen, mára csaknem négyezer munkavállaló dolgozik azon, hogy a Miskolcon előállított autóelektromossági alkatrészek a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon jussanak el a felhasználókhoz. Európa összes országába, valamint Ausztráliába és az Egyesült Államokba is beszállítunk a világ legnevesebb autógyárainak.

Job Description

Feladatok:

• statistika készítés

• utasítások készítése és oktatása

• napi gyártás támogatási technikai és dokumentációs oldalról

• mintagyártás támogatása

Qualifications

Elvárások:

• rugalmasság,

• csapatjátékos

• angol nyelvtudás

• microsoft office felhasználói szint (előny macro programozás)

• jó kommunikáció képesség

Additional Information

A munkáért gyakornokaink a bérezés mellett egyéb béren kívüli juttatásokban részesülnek, mint például az étkezési támogatás vagy az útiköltség támogatás. A későbbiekben pedig ingyenes tréningeken, képzéseken, nyelvórákon vehetnek részt. Ezeken felül városszerte számos kedvezmény és lehetőség várja dolgozóinkat. Amennyiben a gyakornoki programunk felkeltette az érdeklődésed és szeretnél jelentkezni hozzánk, kattints a lent található „Érdekel” fülre, ahol 5 kattintással 30 másodperc alatt jelentkezésed hozzánk kerül.

Váltsd valóra! Jelentkezz e-mail címen, vagy a Jelentkezés gombra kattintva!

Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre