Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakornok – Karosszériaüzem adminisztratív támogatása

Hirdetés azonosító: 1200798

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A karosszériaüzemben a legkorszerűbb technológiákkal, nagyfokú automatizálás mellett készülnek az Audi Hungaria legújabb modelljeinek karosszériái. A szakterület tevékenysége a teljes járműgyárat átöleli, melynek támogatásához a területen dolgozó kollégáknak szerteágazó tudással kell rendelkezniük. A munkatársak folyamatos fejlődéséhez számos képzés megszervezése szükséges, melynek sikeres lefutása során olyan tapasztalatokra tehet szert, amiket a későbbiekben más projektekben is alkalmazhat. Fejlesztheti kompetenciáit és megismerkedhet azokkal az elvárásokkal, amiket a munka világában is várnak egy munkatárstól.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Projektcsapat támogatása
  • Képzési dokumentáció kezelése
  • A szakterület adminisztratív támogatása
  • Adminisztratív rendszerek kezelése
  • Információs anyagok összeállítása
Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat közgazdász, vagy gazdálkodás és menedzsment vagy kereskedelem és marketing vagy egyéb gazdasági BA/BSC vagy MA/MSC szakok valamelyikén
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • Legalább 6 hónap gyakorlati időt tud vállalni, heti 3 napban
  • MS Office programot legalább felhasználói szinten ismeri (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
  • Németnyelv-tudás előny
  • Terhelhetőség, nyitottság, határozott fellépés jellemzi
  • Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság jellemzi
  • Jól kommunikál és szívesen vállal szervezési feladatokat
  • Képes csapatban dolgozni
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC15940

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135

Helyek Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre