Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
GYAKORNOK asszisztencia területre (Service Management)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.05.
Hirdetés azonosító: 1239619

FELADAT

Szeretnéd a saját bőrödön megtapasztalni, hogyan működik egy nemzetközi vállalat?

Ha határozott a személyiséged, továbbá kiváló szervező- és kommunikációs készséggel is rendelkezel, de nem ijedsz meg az adminisztratív feladatoktól sem, akkor itt a helyed!

Feladatok

  • Ágazati asszisztensek támogatása a különböző operatív, adminisztratív és reprezentációs tevékenységek elvégzésében
  • Üzleti utak, megbeszélések szervezése, tárgyalók foglalása, időpontok egyeztetése
  • Vendégek fogadása, szállásuk és munkavégzésük feltételeinek biztosítása
  • Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása, folyamatok nyomon követése
  • Kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
  • Számlákkal és teljesítési igazolásokkal kapcsolatos teendők intézése
  • Kisebb fordítási feladatok
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a kollégákkal
PROFIL
  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony még min. egy évig
  • Legalább heti 25-30 óra vállalása
  • Korábbi irodai munkatapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Német nyelvtudás előny
  • MS Office ismeretek: Word, Excel, PowerPoint

Iratkozzon fel állásértesítőre