Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analízismérnök - Szerszámgyár

Hirdetés azonosító: 1200724

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

„Precizitás szenvedéllyel” hangzik el a győri Audi Hungaria szerszámgyárának jelmondata. A két hagyományos terület – szerszámgyártás, illetve a készülék- és berendezésgyártás – mellett az exkluzívszéria gyártásban mindenekelőtt a prémiumszegmens csúcsmodelljeihez készítenek karosszériaelemeket.

Kíváncsi, hogy milyen lehet egy átlagos nap vállalatunknál?

Tekintse meg videónkat! Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Az offline optikai mérőcella mérnöki támogatása
  • Mérési hibák analízise, egyeztetés a központi mérőszobával
  • Trendek készítése, kiértékelése
  • Az analízismérnök team napi munkájának támogatása
  • Aktív részvétel a hibaanalízis- és hibaelhárítási folyamatban
  • Az alkatrészfelelős mérnökök támogatása
Ön az ideális jelölt, ha

  • Autógépész- / gépészmérnök végzettséggel rendelkezik
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves szakmai
  • tapasztalatot

  • Középfokú német nyelvtudása van írásban és szóban (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készsége van
  • Önálló, célorientált, felelősségteljes munkavégzésre képes
  • Analitikus és komplex gondolkodású személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Részletes magyar illetve német nyelvű önéletrajz csatolását kérjük pályázata mellékleteként

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC15391

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Jakab Judit válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4664

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre