Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakornok – Exkluzívszériás karosszériagyártás

Hirdetés azonosító: 1200773

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szerszámgyár alapvető tevékenységi köreit az exkluzívszériás gyártás színesíti. Az acél és az alumínium alapanyagok feldolgozásáról szerzett know-how-val elértük, hogy az Audi sportmodellek bizonyos külső karosszériaelemeinek beszállítói lettünk. Ilyenek például az RS4, RS5, illetve RS6 alkatrészei, de gyártunk alkatrészeket a Lamborghini Aventadorhoz, Huracanhoz, Urushoz és az Audi R8-hoz is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • A termékfelelős mérnökök támogatása
  • Termékellenőrzés felülvizsgálata, változtatatási javaslatok kidolgozása
  • Sorozatgyártástól eltérő alkatrészek követésének támogatása
  • Heti jelentések elkészítésének támogatása
  • Kéthetes betanulási időszak után önálló munkavégzés
Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki tanulmányokat folytat gépészmérnök vagy járműmérnök szakon
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van, és legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban
  • Minimum 12 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a területen
  • Legalább heti 4 nap munkavégzést vállalni tud
  • Ismereteket szerzett lemezalakítás és minőségbiztosítás témakörben
  • Önálló, proaktív munkavégzés, jó kommunikációs képesség és stressztűrés jellemzi
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban előny
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC15491

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre