Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakornok - Minőségbiztosítás Szerelde / Járműtechnika

Hirdetés azonosító: 1200795

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szakterületünkön a minőségbiztosítási munkatársak 3 különböző területen támogatják a termelést:

A típuskövető kollégák a sorozatgyártás során fellépő hibák követésével és elhárításásával foglalkoznak, valamint zárolások lebonyolításával a minőségbiztosítási társterületekkel, termeléssel és logisztikával történő együttműködés segítségével.

Folyamatmérnökként az eseményvezérelt folyamatellenőrzés során a felmerülő folyamat- és gyártmányhibákat feltárjuk, jegyzőkönyvezzük, megszüntetésükre intézkedéseket hozunk a társterületekkel egyeztetve, és azok hatékonyságát követjük.

A megelőző folyamatbejárások során meghatározott terv szerint a járműösszeszerelés részterületeit ellenőrizzük az előírások betartása, valamint a rend és tisztaság szempontjából. Az eltéréseket jegyzőkönyvezzük, megszüntetésükre intézkedéseket hozunk a társterületekkel egyeztetve, és azok hatékonyságát követjük.

A vizsgálattervezés feladata elsősorban a járműszereldében szükséges hosszú távú vizsgálatok meghatározása a minőségirányítás területén végzett ellenőrzések összehangolásával, illetve azok folyamatos felülvizsgálata. A feladatkör részét képezi továbbá a minőségirányítási területek vizsgálatainak gyártási tervben történő leképezése és rövidtávú, súlyponti vizsgálatok bevezetése felmerülő probléma esetén.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • A típusfelelősök támogatása
  • Státuszlapok készítése zárolási akciókhoz
  • Zárolások nyomon követése
  • Eredmények dokumentálása
  • Táblázatok / dokumentációk követése, ápolása
  • Szükséges adatok bekérése a társterületektől
  • Akciók költségének kiértékelése
  • Folyamatbejárások támogatása
Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányokat folytat műszaki területen
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
  • Minimum 6 hónap gyakorlati időt el tud tölteni a szakterületen
  • Lehetőség szerint heti 4-5 nap munkavégzést vállalni tud
  • Legalább alapfokú a német nyelvtudása
  • Magabiztosan kezeli az Excel / PowerPoint / Outlook szolftvereket
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC15920

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre