www.cvonline.hu

GYAKORLOTT KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

Élelmiszeripari cégcsoport

munkatársat keres.

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • magas szintű MS Office ismeret
  • megbízhatóság, önállóság, pontosság, precizitás

Előny:

  • mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú szakmai végzettség

Feladatok:

  • vállalatcsoporton belüli tranzakciók könyvelése, egyeztetések elvégzése
  • tárgyi eszközökkel kapcsolatos adminisztrációs és könyvelési feladatok
  • egyes készletekkel kapcsolatos műveletek adminisztrációja, könyvelése
  • vegyes tételeket érintő könyvelési feladatok

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő