Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakorlott erősáramú tervező

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Az Ön új cége:

Gyakorlott erősáramú tervező pozíció nyitott nemzetközileg ismert, budapesti partnerünknél. A cég ipari projektekkel kapcsolatban nyújt tanácsadást és mérnöki szolgáltatásokat.

A következő feladatokban számítanak a leendő Gyakorlott erősáramú tervezőre:

  • Erősáramú rendszerek önálló tervezésse
  • Tervezési folyamatok optimalizálása
  • Ajánlatok műszaki tartalmának ellenőrzése
  • Regionális tervezési projekteken való részvétel
  • Kivitelezések műszaki támogatása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Villamosmérnök végzettség (erősáramú szakterület)
  • Erősáramú tervezésben szerzett tapasztalat ipari jellegű projekteken (legalább 5 év)
  • Felhasználó szintű AutoCad vagy Eplan ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tervezői jogosultság megléte előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség változatos és komplex projekteken
  • Magas színvonalú szakmai környezet

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített, szakmai önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.12.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre