Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakorlott épületgépész modellező

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Az Ön új cége:

Épületgépész modellező pozíció nyitott nemzetközileg elismert, tervezéssel és projektmenedzsmenttel foglalkozó partnerünk csapatában Budapesten. A cég nagyszabású ipari csarnokokkal, technológiai épületekkel, irodaházakkal és luxus villákkal foglalkozik. Hazai és külföldi projektekben is számítanának a kedves jelöltre.

Az Épületgépész modellező a következő feladatokért lenne felelős:

- Épületgépész BIM modellezés
- Modellezésben résztvevő szakágakkal való kapcsolattartás
- Szoros együttműködés a BIM menedzserrel
- Szakmai továbbképzéseken való részvétel
- Nagyobb tapasztalat esetén beosztottak irányítása, projektek ütemezése

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök)
- Magabiztos Revit szoftverismeret
- Releváns szakmai tapasztalat épületgépész modellezésben (minimum 3 év)

Mire számíthat partnerünktől:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
- Közvetlen, családias hangulat a kollégák között
- Kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes alapbér, teljesítmény alapú bónusz, céges autó használat lehetősége, céges nyaraló használat lehetősége belföldön és külföldön, nyelvi kurzusokon való részvétel, szakmai fórumokon való részvétel támogatása, cég által szervezett továbbképzéseken való részvétel lehetősége, telefon, laptop)

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre