Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gyakorlott Építészmérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Az Ön új cége

Gyakorlott Építészmérnök pozíció nyitott nemzetközileg elismert, magasépítés és hídépítés területén teljeskörű mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, budapesti partnerünknél.

Az Ön új pozíciója

A Gyakorlott Építészmérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Sokszínű tervezési feladatokban való részvétel
  • Irányító tervező alatt történő önálló tervezési feladatok elvégzése
  • CAD tervező szoftverek használata (AutoCad / Revit)
  • Társtervezői egyeztetéseken való részvétel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Min. 3-5 év építész tervezői tapasztalat
  • Egyetemi végzettség (építészmérnök)
  • Kreativitás
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

 Mire számíthat parnerünktől?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egyéni szakmai ambíciók támogatása
  • Lehetőség szakmai képzéseken és nyelvtanfolyamokon való részvételre
  • Barátságos környezet

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre