Ugrás a tartalomra
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (14-9743)
pozícióba.

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

(14-9743)

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok hatékonyabbá tétele;
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel;
  • Folyamatok elemzése, fejlesztése;
  • Beszerzési folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök),
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk,
  • A termeléstámogatásban / a CAD tervezésben / a PLC karbantartásban szerzett jártasság előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9743”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása